O nás | Aerodata letecké fotografie a video

Hledat

Nabídka služeb


Novinky

Zákres vizualizace do reálného videa

13.6.2015

Ukázka vizualizace v leteckém videu http://www.aero-data.cz/vizualizace

Letecké video

23.3.2015

Přidány ukázky leteckého videa:

Yt-brand-standard-logo-95x40

Starší »


Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.

 O firmě Aerodata s.r.o.

Společnost Aerodata s.r.o. založena v roce 2003, poskytuje služby v oblasti leteckého snímkování a nadzemní rekognoskace z malých výšek. Naší doménou je doplňkový produkt ke stávajícímu systému snímkováni z družic a letadel. Naše snímky z malých výšek (vytvořené z bezpilotních, radiově řízených prostředků, cca do 200 m), jsou v současnosti velice žádané nejen pro svojí přesnosty, smysl pro detail a perspektivu, ale i vzhledem k tomu, že kosmické a letecké snímky mají omezenou přesnost, obraz je vždy půdorysem, pořizovací cena je značná a aktualizace často obtížná či nemožná.  Naší komparativní výhodou jsou přesná a snadno aktualizovatelná data, flexibilita a cena.

Zákazníkovi je k dispozici výjezdové vozidlo, které v krátkém čase spolu s pilotem a operátorem (fotografem) dopraví naše vybavení přímo na požadované místo snímkování. Jako nosiče využíváme radiově řízené vrtulníky s příslušným technickým vybavením na palubě. To umožňuje v reálném čase přenos obrazu na pult operátora, záznam videa, fotografování a lokalizaci pozemních objektů. Zákazník má tedy možnost přímo na místě rozhodnout, který pohled bude snímkován. Výsledkem naší práce je fotodokumentace v tištěné a/nebo v elektronické podobě.

Naší prioritou je vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojený zákazník.

 

 Yt-brand-standard-logo-95x40Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek Copyright © 2015 Aero-data.cz